مشکات وب
منو موبایل

مشکات وب

خدمات دیجیتال مارکتینگ - مشکات وب

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اصطلاح دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) به استفاده از کانال­های دیجیتال برای بازاریابی محصولات و خدمات به منظور دستیابی به مشتریان است. این نوع بازاریابی شامل استفاده از وب سایت­ها، شبکه­های اجتماعی، موتورهای جستجو و سایر کانال های مشابه است. این روش، با ظهور اینترنت در دهه 1990 رایج شد که شامل برخی از اصول بازاریابی مشابه بازاریابی سنتی است و اغلب به عنوان روشی جدید برای شرکت ها برای نزدیک شدن به مصرف کنندگان و درک رفتار آنها در نظر گرفته می­شود. به طور معمول، شرکت ها روش های بازاریابی دیجیتال و سنتی را به صورت ترکیب در استراتژی خود استفاده می­کنند.

بیشتر بخوانید …

مروری بر دیجیتال مارکتینگ: انواع آن، چالش ها و مهارت‌های مورد نیاز

انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ

ما در مشکات وب خدمات گسترده ای را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و ایجاد ترافیک ارائه میدهیم. خدماتی از جمله تبلیغات پیامکی، ایمیل مارکتینگ، تولید انواع محتوا (صوتی،ویدیویی،متنی،گرافیکی و…) تنظیم و ایجاد کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات کلیکی، تبلیغات پاپ آپ و پوش و… که شما مشتریان عزیز میتوانید از این خدمات در قالب پکیج هایی به صورت همزمان بهره ببرید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ مناسب چه کسانی است؟

اگر بخواهیم به این سوال در یک کلام پاسخ دهیم باید بگوییم همه. خدمات دیجیتال مارکتینگ مناست هر کسی است که میخواهد در بازار اینترنت برای خود ترافیک، مخاطب و مشتری کسب نماید. فرقی نمیکند یک فروشگاه اینترنتی هستید، یا یک شرکت تولیدی، یا یک فریلنسر یا هنرمند، ما به شما خدماتی را ارائه میدهیم که برند شما را در ذهن مخاطبین ماندگار کند، آنها را مشتاق به استفاده از محصولات و خدمات شما کند و مراجعین شما را افزایش دهد.

بگذارید این فرایند را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید که نیاز دارید فروش خود را افزایش دهید. این اتفاق تنها با افزایش بازدیدکنندگان وبسایت شما رخ میدهد. وقتی تعداد بازدیدکنندگان وبسایتتان را بالا ببرید اعتبار وبسایت شما بالا میرود، به همین دلیل خریداران میتوانند اعتماد بیشتری به شما کنند و حتما تعداد قابل توجهی از آنها از شما خرید خواهند که منجر به بالارفتن فروش و محقق شدن هدف نهایی شما خواهد بود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ
خدمات دیجیتال مارکتینگ

اما این اتفاق به خودی خود رخ نمیدهد باید مجموعه ای از اقدامات صورت پذیرد تا وب سایت شما در معرض دید مخاطبین قرار گیرد و آنها وارد وبسایت شوند. از جمله فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی(مانند اینستاگرام)، اعتماد سازی، تبلیغ، تولید محتوا، ارتباط موثر و پایدار با مشتریان و… که ما این مجموعه اقدامات را در قالب خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه میکنیم تا در وقت و نیروی شما صرفه جویی شود و متخصصان ما بتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ

برای انجام پروسه بازاریابی دیجیتال و خدمات دیجیتال مارکتینگ نمی توان قیمت ثابتی در نظر گرفت چرا که هزینه این خدمات به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد از جمله صنف فعالیت شما، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کسب و کارتان،منطقه جغرافیایی که در آن هستید، نوع ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان، زمان اجرای فرایند و … همه و همه در هزینه اجرای پکیج های بازاریابی دیجیتال موثر هستند. از این رو هزینه دقیق این خدمات با توجه به نیازهای شما محاسبه میگردد.

از کجا شروع کنیم؟

برای شروع و دریافت خدمات تنها کافی است با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از بررسی اطلاعات و شرایط کسب و کار شما در جلسه نیاز سنجی، بهترین بسته و پکیج از خدمات دیجیتال مارکتینگ را برای شما تدوین میکنند و تمام جوانب آن را در قالب پیشنهاد (Proposal) به شما ارائه میدهند که به شما این امکان را میدهد تا بهترین تصمیم را درباره خدمات دیجیتال مارکتینگ اتخاذ نمایید.